Evde Program (Kardiyo ve Yağ Yakma)

Evde zayıflatan kardiyo programı


Evde Program (Kardiyo ve Yağ Yakma)

Evde Program (Kardiyo ve Yağ Yakma)

Home Cardio Far Born – Yağ Yakma  Evde fitness ile zayıfla : Bu Kardiyo programı spor salonuna gidemeyen ev hanımları için çeşitli fitness egzersizleri yaparak zayıflaması ve göbek yağlarından kesin kurtulmasını sağlar.

Warm-Up: Bu çeşitli ısınma hareketleridir.İçinde sıçrama kolları açma ve bacak hareketleri içerir ve vücudu ısıtmaya yarar.Bunları videoda detaylı olarak izleyebilirsiniz.

StretchBu hareketler vücudumuzdaki çeşitli kasların esneme ve gerilmesi içindir böylece vücudumuz dahada esnek ve çevik olur.Bunlar omuz kasları,göğüs kasları,bacak kasları,baldır,kol,sırt kaslarından oluşurlar.

Cırcıutı1: Bu hareketler çeşitli Fitness hareketlerinden oluşurlar böylece kaslarımızın performansını arttırıp ve bedenimizi zinde tutarız.

Cırcıutı2:Çeşitli koşu yürüme dans ve zıplama hareketlerinden oluşur ve vücudumuzun tam yağ yakımı başladığı anda vu yakımı dahada arttırmaya yarar.Çeşitli fitness ve kardiyo egzersizlerinden oluşmaktadır.

Core: Bu hareket grubunda çeşitli karın hareketleri , esneme,germe ve çekme hareketleri bulunmaktadır ve bu şekilde antrenmanımızı tamamlıyoruz bu antrenmanı haftada 3 gün ve birer gün arayla devam ettirirseniz 3 ay gibi kısa bir zamanda vücudunuzda yağdan eser kalmayacaktır.
‘0 Dakika Jumpingjaks Hareketleri

Evde Program (Kardiyo ve Yağ Yakma)

Program ve Hareketler

  1. Warm-Up    3 Dakika
  2. Stretch    17 Dakika
  3. Cırcıutı1   12 Dakika
  4. Cırcıutı2    14 Dakika
  5. Core    10 Dakika
  6. Home Cardio Core Workout
  7. Yazar: M.Özer Çaylı  22.01.2016
  8. kaynak: eurostargym.com

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın