En İyi 20 Vücut Geliştirme Programı

En Çok İzlenen Vücut Geliştirme Programı Videoları.

20 Vücut Geliştirme Antrenman Programı Videolar

En İyi 20 Vücut Geliştirme programı çalışmalarınızda zorlanmayın , başka yerde yok . En çok izlenen vücut  kaslarını çalıştırma programı egzersizler ve  videoları.  Youtube en çok izlenen vücut geliştirme program videoları..

Antrenman yapmadan önce kondisyonu yükseltmek ve çalışmalara rehber olarak ve bilgi arttırmak için video seyrederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Burada Youtube Türkçe program ve antrenman videoları mevcut.

Arnold Schwarzenegger Vücut Geliştirme Programı

Bu videoda Arnold Schwarzenegger tarafıbdan detaylı olarak anlatılan ve uygulanan program herkes tarafından dikkate alınması gelen programdır.

Giant Sets & Shoulder Antrenman programı

Giant Sets & Shoulder (dev set omuz antrenman programı)  : bu programda çok setli omuz antrenman programı var. Bu program ileri seviye vücutçular için iyidir.

12 Haftalık Antrenman Planı

Bu videoda 12 haftalık antrenman planlaması yapılmıştır. Oldukça detaylı anlatılmıştır.

10 Temel Vücut Geliştirme Dorian Yates’in çalışma programı

Dorian Yates tarafından videoya alınan ve uygulamalı olarak gösterilen program ileri seviye vücut geliştirme programı olarak yapılabilir.

Kris Gethin’s 4 haftalık antrenman programı

Program Kriz Gethin’s tarafından yapılmakta. 4 haftalık çalışma programı anlatılmıştır.

Kas Büyümesinin 6 Temel İlkesi

Bu videoda kas geliştirmenin yapılması gereken 6 temel ilkesi anlatılmaktadır.

Ağır Çalışma Göğüs Antrenman Programı

Bu programı asla yalnız çalışmayın. Mutlaka bir arkadaşınızdan yardım isteyin ve riske girmeyin. Partnerle çalışma her zaman vücut geliştirme programlarında irileşmenin temel kuralıdır

Ronney Coleman Çalışma Programı

İşte bu.. Antrenman nasıl yapılır ve kuralları nelerdir, uygulamalı ve prensipli. Arkanıza yaslanın ve nasıl antrenman yapıldığını seyredin.

Kas Geliştirme için en iyi eğitim videosu

Bu video kas geliştirme için temel eğitim video olarak bakılabilir. Özellikle vücut geliştirmeye yeni başlayanlar için bulunmaz bir kaynaktır.

Kas Geliştirme için Sırt Eğitim videosu

Bu videoda yine temel olarak sırt antrenmanı nasıl olmalıdır anlatıyoruz. Videoyu seyrederek sırt programı ve çalışma sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Set ve tekrarlar : 4 set ve 10-12 tekrar yapılır. Bu bizim size önerdiğimiz tekrar ve set sayısı . Siz çalıştığınız salon veya spor merkezindeki eğitmene veya antrenöre danışın. Size en doğru hareketi ve yapacağınız tekrarları boyunuzu ve kilonuzu yani sizi en iyi tanıyan hocanızın vereceğini unutmayın. Eğer danışabileceğiniz kimse yoksa burada verdiğimiz set ve tekrarı yapabilirsiniz.

Tavsiye edilen  tekrarlar yapılır ve 1 set bitirilir, verilen setleri’de tamamlayarak hareket sona erdirilir. Farklı Hareketler arasında mutlaka 1 dakika dinlenin. Not:  Setler ve tekrarlar için eğitmene veya antrenöre danışın. Sizi yakından tanıyan kişi olarak en doğru kararı verecek olan odur).

Bunlarda İlginizi Çekebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın