Amazing Abs ile yağlardan kurtulun

Bu derste Amazing Abs karın programı ile yağlarınızdan kurtulmanız mümkün. Amazing Abs karın programı hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edin.

Amazing Abs  ile yağlardan kurtulun.

Amazing Abs (Karın) Programı Hareketler

  1. Ball Tuck Hareketi^: bu hareket için bir pilates topu üzerine ayak parmak uçlarını koyarak şınav pozisyonu alın. Kollar üzerine durarak dizlerinizi karına doğru çekin ve sonra geri iterek ayakları düzeltin. Bu hareket alt karın kaslarını çalıştırır.
  2. Ball Crunch Hareketi: Bir Pilates topu üzerine sırt üstü yatın ve ayakları yere koyun. Nefes vererek yukarıdan bir şey alır gibi gövdeyi karınkaslarını sıkarak kaldırın . Sonra nefes alarak vücudu düzeltin. Üst karın kaslarını çalıştırır.
  3. 3 : Ball Plank Hareketi:  Yine bir pilates topu üzerine dirsekleri dayayın ve yüz üstü yatın. Vücudu düzelterek ayak parmak ucu ve dirsekler üzerine yatın ve vücut karın kasları sıkılarak düz dursun.
  4. 4 : Alternating V-Up Hareketi: Yere bir Öat serin ve sırt üstü uzanın. Elleri yere koyarak gövdeyi kaldırın ve bacakları dizden kırarak karına doğru çekin ve nefes verin . Sonra nefes alarak yavaşça bacakları uzaltıp düzeltin.
  5. 5 : Alternating Toe Touch Hareketi: Yine mat üzerine sırt üstü uzan ve elleri baş arkasına uzatarak birleştir ve kolları düzeltin. Nefes vererek bacağın tekini kaldırın ve ellerinize karın kasları üzerinde dokundurun . Sonra yukarıdaki bacak aşağı inerken aşağıdaki bacak kalkıp ellere dokunur ve bu şekilde dönüşümlü yapılır.
  6. Yazar : Özer Çaylı
  7. Hareket İsteği : Hareket isteğini Yazın..

Karın Antrenmanı öncesi bunlara dikkat edin

Karın hareketlerine veya karın antrenmanına başlamadan 2 saat önce en son yemeği yiyin. Eğer tok karnına yaparsanız yemek dolayısıyla zaten kalbiniz midenize kan pompaladığı için , kalpte ritm artışı olabili. Buda antrenman sırasında size sıkıntı verir , hatta kalp krizine neden olabilir.

Antrenmana aç karnına gelin.

Karın çalıştığınızda karın bölgesini sıcak tutacak bir kıyafet giyer veya kuşak sararsanız , karın bölgesindeki yağların daha çabuk yakıldığını , hatta bu bölgedeki yağları hiç yakamayanlar bile zayıfladığını görürsünüz

Çalışan Karın Kasları

Bunlarda İlginizi Çekebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın